Sık Sorulan Sorular

1. BilgiKurumsal E-Ticaret bir Anonim Şirkettir: Tüm ticari bilgilerimizi, adres ve telefon bilgilerimizi iletişim sayfamızda görebilirsiniz.
2. BilgiKurumsal E-Ticaret Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ndedir: Şirketimiz Türkiye'nin önde gelen teknoparklarından biri olan Yıldız Teknopark'ta yer almaktadır ve sürekli AR-GE faaliyetleri yürütmektedir.
3. Onaylı Projeler: Teknopark içerisinde yürüttüğümüz AR-GE projesi kapsamında "Bilgi Kurumsal İnternet İçerik Yönetim Sistemi" ve "Bilgi Kurumsal CMS – E-Commerce System" isimli projemiz T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmış ve proje bitirme belgesi alınmıştır. "Bilgi Kurumsal E-Export System" isimli projemizin de çalışmaları onaylanmış ve AR-GE faaliyetleri devam etmektedir.
4. Uzman Ekip: Mühendis, öğretmen gibi uzmanlardan oluşan yazılım, teknik destek ve pazarlama birimimiz ile birlikte her zaman bize ulaşabilirsiniz.
5. BilgiKurumsal E-Ticaret binlerce web sitesine hizmet vermektedir: Web sitesi ve e-ticaret sitesi ürünü ile binlerce web sitesine hizmet vermektedir. Referanslarımızdan bazılarını referanslarımız sayfamızda görebilirsiniz.

E-ticaret paketleri sayfasında yer alan şablonların yanında bulunan Deneme linki aracılığıyla talep oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilciniz ile en uygun paketi ve tasarımı belirleyebilirsiniz. Ödeme onayının ardından 1 gün içerisinde e-ticaret sitenizin kurulumu tarafımızca yapılacaktır ve e-ticaret siteniz aktif olarak kullanıma açılacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra telefon numaranıza bilgilendirme yapılacaktır. Site yönetim bilgileriniz mail adresinize gönderilecektir. Sizlere gönderilen yönetim paneli aracılığıyla e-ticaret sitenizi istediğiniz gibi yönetebileceksiniz. İçerik girişi dahil olan paket satın aldığınızda içerikleriniz bizim tarafımızdan girilecektir. Dilerseniz satın almadan önce e-ticaret şablonlarımızdan birisini seçerek ücretsiz deneyebilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesinin yapımı ortalama 1 hafta, 1 ay gibi zaman alabilmektedir. BilgiKurumsal E-Ticaret olarak geliştirdiğimiz e-ticaret yazılımı ile bir e-ticaret sitesinde ihtiyaç duyulan her şey önceden hazırlanmıştır. Bu sayede 1 gün gibi kısa bir zamanda e-ticaret sitesi kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Hızlı bir şekilde e-ticaret sitesi kurulumu sağlayan sistemimiz sayesinde binlerce e-ticaret sitesine hizmet vermekteyiz. Bu nedenden ötürü fiyatlarımız uygundur.

E-Ticaret sitesi fiyatları yıllık olarak ödenmektedir. Yenileme fiyatları ilk yıl ödenen fiyattan daha düşüktür. Yıllık yenileme fiyatlarına, satın aldığınız pakete göre alan adı, hosting, e-mail, ssl, teknik destek ve lisans bedeli dahildir.

Evet. Tüm müşteri sitelerimiz gibi sizin de e-ticaret siteniz Google'da ve diğer arama motorlarında çıkacaktır.

Evet. Alan adınızı aldığınız yerden dns adreslerimizi tanımlamanız yeterli olacaktır. Nasıl yapılacağı konusunda destek almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. DNS değişikliği konusunda ekibimiz sizi yönlendirecektir.

Evet. Maillerinizi outlook, akıllı telefon ve tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ayarlar ile ilgili yardım sayfalarımızda adım adım görsel anlatımlarımız mevcuttur.

Evet. Satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeksizin iade talebinde bulunabilirsiniz.

Hayır. Tüm e-ticaret siteleri kendi özel sunucularımızda özel bir sistemle barındırılmaktadır ve farklı hostinglerde kullanılamamaktadır. Verdiğimiz hizmette hosting ücretsiz olduğu için ekstra hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.

Evet. info@siteadi.com gibi alan adınızın uzantısının bulunduğu mail adresleri açabilirsiniz.

Online kredi kartı, banka hesap kartı, havale, eft, posta çeki ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler 3d ve SSL ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Havale ile yapacağınız ödemelerde ödeme bildiriminde bulunmanız işleminizi hızlandıracaktır.

Kendi özel sunucularımız Türkiye'de bulunmaktadır.

E-ticaret site yönetim panelimiz tamamen Türkçe'dir. Müşterilerimizin en kolay şekilde yönetebilmesi için her ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmıştır. Genel kullanım videoları, yardım videoları, her alanın yanında açıklamaları ve konu anlatımları mevcuttur. Ayrıca takıldığınız yerlerde ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Evet. Arama motoru için gerekli site içi ayarlamalar sistem tarafından otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Hazır e-ticaret sitesi yazılımı ve tasarım daha önceden hazırlanmış internet sitesidir. Hazır e-ticaret sitesi yönetim paneli aracılığıyla ihtiyacınıza uygun yazılımları kodlama bilmeseniz de kullanabilir ve özelleştirmeleri yapabilirsiniz. E-ticaret web sitesi şablonları tasarım programları kullanılarak hazırlanmıştır ve bu şablonlardan arasından beğendiğinizi kullanabilmeniz için yazılıma dahil edilmiştir. Hazır e-ticaret sitesi tasarımları indirilmeden direkt yönetim paneli aracılığıyla düzenlenmektedir. Hazır e-ticaret sitesi satın al linki aracılığıyla arasında beğendiğiniz hazır e-ticaret sitesi paketi şablonunu satın alabilirsiniz. BilgiKurumsal E-Ticaret olarak hazır e-ticaret sitesi fiyatları arasında en uygun ve en iyi hazır e-ticaret sitesi hizmeti vermekteyiz. Hazır e-ticaret sitesi paketleri içerisinde şablonlar ücretsizdir ve hazır e-ticaret sitesi kurmak için paket fiyatları haricinde ayrıca bir ücret bulunmamaktadır.

Ücretsiz e-ticaret sitesi kurmak malesef mümkün değildir. Bir e-ticaret sitesinin yayına alınabilmesi için mutlaka bir alan adının, hostinginin ve yazılımının olması şattır. Dünya üzerinde hiçbir şirketin bu hizmetleri bedava vermesi olanaksızdır. Ücretsiz e-ticaret sitesi, ücretsiz eticaret sitesi kur, bedava e-ticaret sitesi kur gibi vaadlerde bulunan yerlerden e-ticaret sitesi kurdurduğunuzda mutlaka bir sorun yaşayacaksınızdır.

Evet. E-ticaret sitesi paketlerimizde .com, .net, .org, .com.tr alan adları paket içerisinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. com uzantılı e-ticaret sitenizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde .org e-ticaret sitesi kurmak, .net e-ticaret sitesi kurmak da seçtiğiniz alan adı boştaysa mümkündür.

Öncelikle e-ticaret şablonları sayfamızda beğendiğiniz şablonu belirlemelisiniz. İhtiyacınızı karşılayan şablonunu seçtikten sonra şablonu satın al linkine tıklamanız ve ödemenizi gerçekleştirmeniz yeterlidir. 1 gün içerisinde belirlediğiniz alan adına e-ticaret sitenizin kurulumu tarafımızdan yapılacak ve e-ticaret siteniz aktif olacaktır. Size gönderilecek yönetim paneli aracılığıyla yalnızca ürünlerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

BilgiKurumsal E-Ticaret, online e-ticaret sitesi oluşturma yazılımıdır. E-ticaret sitesi kurmak için herhangi bir program kurmanıza, template indirmenize gerek yoktur. Tüm işlemleri online olarak yapabilirsiniz. Örnek e-ticaret sitelerini referanslarımız sayfasında görebilirsiniz.

Mobil uyumlu, mobil cihazlarda sorunsuz çalışan e-ticaret sitesi kurmak için ayrıca bir site daha kurmanıza gerek yoktur. BilgiKurumsal E-Ticaret şablonları otomatik olarak mobilde de sorunsuz çalışan bir yapıya sahiptir.

E-ticaret sitesi tasarımı için öncelikle genel bir şablon değil sektörünüze özel olarak hazırlamış olduğumuz tasarımlardan birisini seçmelisiniz. Ana şablonu belirledikten sonra kurumsal renklerinize uygun özelleştirmeler yapmalısınız.

BilgiKurumsal E-Ticaret, e-ticaret sitenizin kurulum aşamasında ve sonrasında sizlere yardımcı oluyor. Telefon ile destek hattının yanında 7/24 destek(ticket) sistemi sayesinde destek alabilirsiniz. Ayrıca Bilgi Set-Up hizmeti kapsamında e-ticaret sitenizin genel ayarlarının yapılmasına, ürün ve içerik girişlerinize birebir destek oluyoruz. E-ticaret ile ilgili tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de e-ticaret sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal E-Ticaret Paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

15.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

E-Ticaret paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara