Belgesiz .Com.tr Alan Adı ile E-Ticaret Sitesi Kurmak

Belgesiz .Com.tr Alan Adı ile E-Ticaret Sitesi Kurmak

Trabis Nedir?

Trabis .TR uzantılı alan adlarının (.com.tr, .net.tr, org.tr vb.) ve bu alan adlarına ait verilerin işlenmesini, rehber oluşturmayı, güncelleme işlemi ve rehberlik hizmeti verilmesi, domain başvuru işlemlerinin anlık yapılmasına imkan sağlayan güvenlikli ve sürekliliği olacak şekilde gerçekleştirildiği bir yapıdır. Trabis 14.09.2022 tarihinde devreye girmiştir. Trabis’in devreye alınması ile birlikte .com.tr, .net.tr ve .org.tr uzantılı alan adları belgesiz olarak tescil edilebilir hale gelmiştir. Bu sayede e-ticaret sitesi kurmak isteyen herkes belge gerekmeden .com.tr adları ile e-ticaret'e başlayabilirler.

Belgesiz .com.tr Domain Tescili

Trabis sistemi devreye girmeden önce marka tescili, şirket ünvanı gibi belgelerle alınabilen .com.tr domaini artık belgesiz bir şekilde tescil edilmektedir. Aynı .com domainlerinde olduğu gibi ilk gelen alır prensibi ile .com.tr alan adları alınmaktadır.

Belgesiz .net.tr Domain Tescili

Trabis öncesi internet üzerinden web, portal, tarama, e-main gibi katma değerli, büyük ölçekli hizmetler ve uygulama servis sağlayıcılığı hizmetleri sunan kurum ve oluşumların tescil edebildiği .net.tr alan adları artık belgesiz bir şekilde tescil edilmektedir. Aynı .net uzantı domainlerinde olduğu gibi ilk gelenler .net.tr alan adını tescil edebilmektedir.

Belgesiz .org.tr Domain Tescili

Önceleri dernek, vakıf gibi organizasyonların tescil edebildiği .org.tr uzantılı domainler artık belgesiz bir şekilde tescil edilebilmektedir. Aynı .org uzantılarıda gibi .org.tr uzantıları da ilk gelen alır prensibi ile kayıt edilmektedir.

.Com.tr Uzantılı E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Bilgi E-Ticaret aracılığıyla .com.tr alan adınızı tescil ederek e-ticaret sitesi paketlerimiz aracılığıyla e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Trabis sisteminin devreye girmesiyle beraber belge gerekmeden .com.tr uzantılı e-ticaret sitesi kolayca kurulabilmektedir.

.Net.tr Uzantılı E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Aynı .com, .com.tr ya da .net uzantılı e-ticaret siteleri gibi .net.tr uzantılı siteler de belgesiz bir şekilde kurulabilmektedir. .net.tr uzantılı eticaret sitesi kurmanız için artık belge gerekmemektedir. Bilgi E-Ticaret eticaret sitesi paketleri ile kolayca .net.tr sitenizi açabilirsiniz.

.Org.tr Uzantılı E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Dernek, vakıf gibi organizasyonlar için ideal olan .org.tr uzantılı e-ticaret sitenizi belge gerektirmeden kurabilirsiniz. Bilgi E-Ticaret eticaret sitesi paketleri ile dilediğiniz .org.tr uzantılı alan adınıza site kurabilirsiniz.

Belgesiz .Tr Uzantılı Site Kurun

.com.tr, .net.tr ve .org.tr uzantılı e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız Türkiye’nin e-ticaret sitesi kurma yazılımı Bilgi E-Ticaret ile hemen e-ticaret sitenizi kurarak işinizi eticarete taşıyabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın:

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de e-ticaret sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal E-Ticaret Paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

20.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

E-Ticaret paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara