E-Ticaret Sitesi Bayilik

BilgiKurumsal Satış Ortağı Olun!

Kazan kazan mantığı ile gelirlerinizi artırın. Müşterilerinize e-ticaret web sitesi ve e-ihracat web sitesi ürünlerimizin yanında kurumsal web sitesi de sunun.

Neden BilgiKurumsal Satış Ortağı Olmalısınız?

BilgiKurumsal iş ortağı olun bayilik avantajlarından yararlanarak yüksek komisyonlar kazanın

Binlerce İşletmenin Tercihi 2012 yılından bu yana 15.000'nin üzerinde işletmenin tercih ettiği marka olduk. Sektör tecrübemizle ve hiç bitmeyen enerjimizle her zaman yanınızdayız.
Geniş Ürün Yelpazesi Müşterilerinizin taleplerini tek bir yerden karşılayın. E-ticaret web sitesi, e-ihracat web sitesi ve kurumsal web sitesi ürünlerimizle geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.
Ömür Boyu Kazanç Sattığınız web sitesi ürünlerinden gelir elde etmenin yanında web sitelerinin yıllık yenilemelerinden de ömür boyu pasif gelir elde etme imkanına sahip olacaksınız.
Bayi Eğitimleri BilgiKurumsal panel kullanımı, paket özellikleri, müşteri yönetimi gibi konularda bayilerimize eğitimler veriyoruz. Tecrübemizi bayilerimize aktarıyoruz.
Yüksek Kazanç Fırsatı BilgiKurumsal ürün satışlarından elde edilen gelirin yanında, site kurulumu, özel tasarım, içerik girişi gibi ek hizmetler verilerek daha fazla kazanç elde etme imkanı sağlıyoruz.
Teknik Destek Teknik departmanımız ile her zaman müşterilerimize destek oluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana gerek telefonse gerekse ticket sistemi ile kesintisiz teknik destek veriyoruz.

Bayilik Başvuru Formu

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

BilgiKurumsal Sales Partner Programına Katılın

Her zaman düşük fiyat politikası izliyoruz. Web sitesi ürünlerimizi daha çok satın daha çok kazanın.

0850 309 70 95 Whatsapp

14 gün ücretsiz deneyin!

E-Ticaret paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara